Logowanie
Login:
Hasło:

Samochód na złom?

Strona główna -> Ciekawostki -> Samochód na złom?

Samochód na złom?

Zastanawiasz się co zrobić z zepsutym samochodem, którego chcesz się pozbyć? Nie chce Ci się zamieszczać cały czas ogłoszeń, na które i tak nikt nie odpowiada? Jeśli Twój samochód jest w bardzo złym stanie, nie jeździ - możesz pomyśleć o oddaniu go na złom. Alternatywą będzie rozłożenie go na części, które następnie można sprzedać. Jest to jednak rozwiązanie problematyczne, a przede wszystkim czasochłonne.


Aby zezłomować samochód trzeba będzie w pierwszej kolejności odszukać placówkę, która trudni się tego typu działaniami. Oddając pojazd będziemy musieli okazać pewne dokumenty. Jednym z nich będzie oczywiście dokument potwierdzający tożsamość. Trzeba będzie również okazać dowód rejestracyjny samochodu, a także kartę pojazdu (jeśli oczywiście taką mamy).


Jeśli Twoje auto określić można jako złom - zdecydowanie nie ma sensu szukać na niego nabywcy. Stracimy tylko niepotrzebnie czas i energię. Znacznie lepszym, bardziej wygodnym, oszczędzającym nam niepotrzebnych stresów rozwiązaniem będzie oddanie auta na złom. Powstaje coraz więcej tego typu placówek. Odszukamy je w wielu lokalizacjach - nie tylko w bardzo dużych miastach, ale też w nieco mniejszych miejscowościach.  

Przeczytaj równieżKliknij, by przeczytać dalej: Wszystko o srebrze
Nie wiesz gdzie dać zepsuty i niepotrzebny procesor lub pamięć RAM? Skorzystaj z oferty skupu złomu elektronicznego.

Kliknij, by przeczytać dalej: Złom elektroniczny
Wiele rzeczy, które zostają wyrzucone na złom, zostają ponownie wykorzystane. Warto wiedzieć co można sprzedać, jak również kupić za niską cenę, a co może być bardzo korzystną ofertą.

Kliknij, by przeczytać dalej: Surowce wtórne
Coraz większa ilość osób jest bardziej świadoma zagrożeń odnośnie ekologii i widzi jak ważna jest segregacja odpadów i dbanie o środowisko.

Kliknij, by przeczytać dalej: Segregacja odpadów