Logowanie
Login:
Hasło:

Złom elektroniczny

Strona główna -> Ciekawostki -> Złom elektroniczny

Złom elektroniczny
Bardzo często nie masz gdzie wyrzucić sprzętu komputerowego lub płyty głównej. Są to elementy, które nie są Ci potrzebne, jednak wiesz, że nie możesz zostawić je na śmietniku. Chcesz również mieć pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. Mimo, że wiesz że są odpowiednie tylko do wyrzucenia, obawiasz się, że ktoś może zobaczyć co znajduje się na Twoim dysku twardym, a Ty nie masz pewności, czy dokładnie wszystko usunąłeś. W takiej sytuacji najlepszym, a zarazem najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybrać się na skup złomu elektronicznego. Bez najmniejszego problemu, przyjmą oni układy scalone, płytki elektroniczne, czy procesory. Dodatkowo, niektóre skupy gwarantują Ci usunięcie wszystkich danych znajdujących się na urządzeniach i potwierdzenie, że wszystko zostało trwale usunięte. 

Przeczytaj równieżKliknij, by przeczytać dalej: Wszystko o srebrze
Wiele rzeczy, które zostają wyrzucone na złom, zostają ponownie wykorzystane. Warto wiedzieć co można sprzedać, jak również kupić za niską cenę, a co może być bardzo korzystną ofertą.

Kliknij, by przeczytać dalej: Surowce wtórne
Coraz większa ilość osób jest bardziej świadoma zagrożeń odnośnie ekologii i widzi jak ważna jest segregacja odpadów i dbanie o środowisko.

Kliknij, by przeczytać dalej: Segregacja odpadów
Nie trzymajmy w domu starych samochodów. Zamiast robić z podwórka graciarni, to sprzedajmy je na złom!

Kliknij, by przeczytać dalej: Samochód na złom?