E-ZŁOM skup złomu Rzeszów

Tadeusza Boya Żeleńskiego 4,
35-105 Rzeszów
730 000 560
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

E-ZŁOM jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie handlu złomem elektronicznym, odpadami metalowymi czy podzespołami komputerowymi. Marka funkcjonuje na rynku od 2007 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, polepszając jakość i zwiększając kompleksowość swoich usług. Przedsiębiorstwo kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z oferty E-ZŁOM skorzystało dotąd wielu zainteresowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma posiada biurko zlokalizowane przy ul. Boy-Żeleńskiego 4 w Rzeszowie. Jeśli nie możesz samodzielnie dostarczyć odpadów do punktu skupu, świetnie wykwalifikowani specjaliści odbiorą je od Ciebie z dowolnego miejsca.


E-ZŁOM przyjmuje różnorakie elementy AGD, np. lodówki, zamrażarki, pralki pozbawione elementów plastikowych i piankowych czy też akumulatory ołowiane i kadmowo - niklowe. Jeśli posiadasz złom elektroniczny w postaci procesorów ceramicznych, kart (graficznych, dźwiękowych czy sieciowych), komputerowych płyt głównych, monitorów, przewodów czy pamięci RAM, elementy te również możesz oddać do skupu firmy.
Przedsiębiorstwo skupuje złom metali szlachetnych bez względu na jego postać oraz stan techniczny. Do metali szlachetnych przyjmowanych przez E-ZŁOM należą: złoto, srebro, platyna, rok czy pallad. Metale rzadkie mają szerokie zastosowanie w wielu typach przemysłów oraz w różnych dziedzinach życia codziennego. Mimo że surowce te występują w różnych postaciach, E-ZŁOM przyjmuje je wszystkie oferując konkurencyjne ceny. Metalami rzadkimi są: wolfram, niob, nikiel, tantal, molibden czy kobalt.
E-ZŁOM prowadzi działalność zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie przepisów dotyczących ochrony środowiska. Aby zoptymalizować pracę,specjaliści mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwy jest bezpieczny i szybki transport surowców bezpośrednio od klienta. Firma prowadzi także skup wielu metali kolorowych. Wśród nich wymienić należy złom aluminium, miedzi, ołowiu, cyny, mosiądzu czy brązu. Surowce te skupowane są w dowolnych ilościach i każdej postaci.
Najczęściej przyjmowanym przez E-ZŁOM gatunkiem złomu są odpady stalowe. Wynika to z powszechności zastosowania żelaza i stali zarówno w przedmiotach otaczających nas na o dzień, jak i w różnego rodzaju przemysłach. Przedsiębiorstwo przyjmie złom stalowy, stali nierdzewnej i narzędziowej, produkcyjny, stopy stali oraz urządzenia stalowe.


Jeśli posiadasz któreś z wymienionych elementów, powinieneś skorzystać z oferty firmy E-ZŁOM. Marka posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia najlepszych specjalistów. Dzięki prowadzeniu polityki proekologicznej oraz oferowaniu usług najwyższej jakości, E-ZŁOM stał się jednym z liderów na lokalnym rynku firm o podobnym profilu działalności.

Poznaj opinie o firmie
E-ZŁOM skup złomu Rzeszów

Autor: e-zlom.pl
*.*.*.59
data: 2019-10-20 09:51:04
Ocena:

Skup złomu metali kolorowych i szlachetnych oferuje firma E-ZŁOM z Rzeszowa. Zajmujemy się również skupem zużytych sprzętów elektronicznych oraz używanych podzespołów komputerowych. Jeżeli zdecydujesz się oddać złom do naszego punktu nie tylko pozbędziesz się niechcianych przedmiotów z domu, ale również zarobisz pewną ilość nieplanowanej gotówki. W naszej firmie specjaliści sprawiedliwie i rzetelnie wyceniają dostarczone materiały, opierając się na aktualnych cenach obowiązujących na rynkach światowych. Wszystkie transakcje w naszej firmie opierają się na obowiązujących standardach i normach, dlatego klienci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Skup złomu Rzeszów
*.*.*.122
data: 2019-10-09 09:15:42
Ocena:

Polecam !

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Przepisy dotyczące elektrośmieci
Sprzedaż produktów srebrnych i posrebrzanych do skupu
Wartość katalizatora samochodowego w punktach skupu
Skup złomu platyny w Polsce
Beryl - skup metali
Oddaj na złom zużytą elektronikę
czytaj wiecej

Najnowsze opinie