STAL - MET - skup złomu, surowce wtórne

Ojcowska 50,
80-146 Gdańsk
http://www.stalmetzlom.pl/
602 181 347
5/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

STAL-MET jest istniejącym od 1994 roku przedsiębiorstwem, które zajmuje się profesjonalnym skupowaniem złomu. Przedmiotem działalności firmy jest obrót, skup i bezpieczny transport odpadów przemysłowych. Marka oferuje także usługi w zakresie kasacji urządzeń, obiektów i maszyn wykonanych ze stali. STAL-MET uzyskał certyfikat wydany przez Wydział Ochrony Środowiska w Gdańsku. Firma świadczy wysokiej jakości obsługę i dąży do prowadzenia współprac długofalowych. Przedsiębiorstwo skupia się na działalności w obrębie województwa pomorskiego. Jeśli szukasz zlokalizowanej w tej okolicy firmy, która sprawnie odbierze od Ciebie złom - powinieneś skorzystać z pomocy marki STAL-MET.

Poznaj opinie o firmie
STAL - MET - skup złomu, surowce wtórne

Autor: Skup niobu
*.*.*.167
data: 2020-01-08 08:56:08
Ocena:

Niob jest jednym z metali, który jest w małej liczbie przypadków wymieniany czy słabo popularny codziennymi jednak praktycznie charakteryzuje się on bardzo dużym rozpowszechnieniem w wielu rozmaitych dziedzinach przemysłowych. W głównej mierze chodzi bowiem o to, że niob posiada liczne cechy fizyczne sprawiające, że w konsekwencji okazuje się on priorytetowo istotny w branżach przemysłowych takich jak przykładowo technologia jądrowa.
W technice jądrowej występuje on w połączeniu z niklem, a ponadto żelazem, gdzie produkuje twardy, odporny i trwały stop. W dodatku cechuje się on też właściwościami nadprzewodzącymi. W gruncie rzeczy więc jest to komponent stosowany jako swego rodzaju dodatek uszlachetniający do stali. Co pozwala wyjątkowo na zwiększenie jej wytrzymałości i umocnienie. W związku z tym więc niob ma możliwość być w przyszłości wykorzystywany w przemyśle w różnorakich formach, a dodatkowo postaciach ponieważ dzięki swoim rozlicznym właściwościom ma możliwość się sprawdzić w wielu branżach.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: skup pozłacanych wtyczek
*.*.*.133
data: 2019-08-04 14:08:52
Ocena:

Skupy metali lub złomów mają bardzo duże znaczenie przede wszystkim dlatego, że są one bardzo pożyteczne dla otaczającej nas sfery przyrodniczej. Dokładniej rzecz biorąc, chodzi więc o to, że placówki te w szerokim zakresie przyczyniają się do ochrony otaczającego nas środowiska. To więc sprawia, że w konsekwencji odpady metalu czy innego typu surowców nie zalegają na wysypiskach śmieci setki lat.
Ponadto warto również wziąć pod uwagę nieco inną kwestię. Otóż skupy złomu w zamian za tego typu przedmioty metalowe oferują przede wszystkim wynagrodzenie pieniężne. To więc sprawia, że w gruncie rzeczy każda ze stron zyskuje pewne korzyści. Osoby, które sprzedają elementy metalowe otrzymują wynagrodzenie finansowe, a pracownicy placówek skupowych przede wszystkim zyskują cenne i wartościowe pierwiastki chemiczne pod różnymi postaciami.
W skupie metali przyjmowane są zarówno metale w czystych swych postaciach, jak również i w formie różnego typu akcesoriów takich jak przykładowo kondensatory czy też pozłacane wtyczki. Pozłacane wtyczki występują na szeroką skalę przede wszystkim w dziedzinie elektroniki.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: adrian
*.*.*.82
data: 2018-12-04 05:06:04
Ocena:

Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Przepisy dotyczące elektrośmieci
Sprzedaż produktów srebrnych i posrebrzanych do skupu
Wartość katalizatora samochodowego w punktach skupu
Skup złomu platyny w Polsce
Beryl - skup metali
Oddaj na złom zużytą elektronikę
czytaj wiecej

Najnowsze opinie