UNIQMETAL - handel złomem metali

5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

UNIQMETAL to nowoczesne przedsiębiorstwo, które istnieje w branży od wielu lat. Do 2009 roku marka funkcjonowała w strukturze Kolor - Metal Sp. z o.o. Już wtedy przedsiębiorstwo stało się jednym z liderów na polskim rynku firm specjalizujących się w odzyskiwaniu metali kolorowych. Dzięki szybkiemu rozwojowi cywilizacyjnemu znacznie zwiększył się odsetek ilości odpadów elektronicznych w obszarze surowców odzyskiwanych przez UNIQMETAL. Dlatego też w strukturze Kolor - Metal wyodrębniła się spółka Kolor Metal Elektro. Za sprawą szybkiego rozwoju oraz doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni lat, firma zaczęła podejmować kolejne współprace, pozyskując coraz większe ilości odpadów.
UNIQMETAL z czasem zaczął nawiązywać współprace z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami. Dzięki temu oferta marki stała się zdecydowanie bardziej konkurencyjna. Efektem rozwoju firmy było stopniowe poszerzanie zasięgu oraz zwiększanie swojego udziału na specjalistycznym rynku firm zajmujących się handlem złomem metali rzadkich i szlachetnych.
Z biegiem czasu marka wdrożyła proces wyłączenia ze struktur grupy Kolor Metal Sp. z o.o. Rezultatem tych działań było stworzenie nowej, długofalowej strategii, w wyniku której wraz z dniem 1 marca 2013 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w UNIQMETAL Sp. z o.o.
UNIQMETAL to przede wszystkim miejsce, które specjalizuje się pozyskiwaniem złomu metali kolorowych i rzadkich. Tutaj też handluje się surowcami. Marka prowadzi współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Firma szczyci się doskonale przygotowanym zespołem pracowników oraz świetnie wyposażonym zapleczem. Każdy z przedstawicieli posiada najnowocześniejszy sprzęt, z pomocą którego bezpośrednio u klienta dokona precyzyjnego pomiaru. Dzięki tej aparaturze możliwe jest wykonanie analizy metalu u klienta. W ten sposób znacznie skraca się czas oczekiwania na wycenę oraz finał transakcji. Marka prowadzi działalność na terenie całego kraju. UNIQMETAL posiada także biura handlowe ulokowane w największych miastach, np. Poznaniu, Krakowie, Łodzi, warszawie czy Lublinie.
Aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę, UNIQMETAL oferuje usługi w zakresie odbioru złomu metali szlachetnych, rzadkich i kolorowych. Ponadto, można także skorzystać z możliwości dostarczania gotowych wyrobów na użytek jubilerski, produkcyjny czy dla przemysłu ciężkiego.
UNIQMETAL oferuje atrakcyjne ceny skupu. W ich działalności nie ma żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. Firma skupuje metale szlachetne w postaci złota, srebra, rodu, irydu czy palladu. Przedsiębiorstwo przyjmuje także wiele metali rzadkich, np. stal narzędziową, wolfram, kobalt, nikiel, węgliki spiekane czy wanad. Wszystkie te metale skupowane są w każdej postaci, zarówno jako wiór, proszek, tlenki czy w postaci metalicznej.
Nowoczesna firma UNIQMETAL świadczy wysokiej jakości usługi i oferuje konkurencyjne ceny. Marka dąży do zapewnienia swoim klientom kompleksowej obsługi przy maksymalnym skróceniu czasu oczekiwania na odbiór materiałów czy sfinalizowanie transakcji.

Poznaj opinie o firmie
UNIQMETAL - handel złomem metali

Autor: uniqmetal.pl
*.*.*.59
data: 2019-10-19 08:16:09
Ocena:

Skup kobaltu - dobra cena, odbiór od klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Obsługujemy pojedynczych klientów, przedsiębiorstwa oraz zakłady produkcyjne.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Rekomendowany skup złota
Beryl i jego zalety
Pierwiastek Beryl
Jakie materiały nadają się na złom?
Ceny metali szlachetnych
Jak otworzyć skup złomu?
czytaj wiecej

Najnowsze opinie